HIRSIZLIK YAPAN ŞAHIS YAKALANDI

HIRSIZLIK YAPAN ŞAHIS YAKALANDI

 Van’da hırsızlık yaptığı tespit edilen şahıs yakalandı.
Van’da arabası bozulan F.E. isimli şahsa yardım etme bahanesiyle yaklaşan O.K. isimli şahıs F.E isimli şahsı darp ederek telefonunu çaldı. Emniyet Müdürlüğüne müracaat edilmesi üzerine O.K. isimli şahıs hırsızlık gerekçesiyle yakalandı.

Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada , “18 Ağustos 2017 günü İlimiz Edremit Polis Merkezi Amirliğine müracaat eden F.E. isimli şahsın alınan beyanında; 18 Ağustos 2017 günü Kurubaş Mevkiinde aracının arızalanmasından dolayı aracının yanında beklediği esnada yanına yaklaşan 1.70 boyunda, zayıf, esmer tenli ve her iki kolunda dövme olan kimliği belirsiz bir şahsın kendisine yardım amacı ile yanına yaklaştığı ve kendisinden para istediğini, vermemesi üzerine kimliği belirsiz şüpheli şahıs tarafından darp edilerek, kendisine ait olan HTC One M9 Marka cep telefonunu gasp ederek kaçtığını beyan etmesi üzerine;

Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerimizce; Olay ile ilgili olarak müştekinin alınan beyanı doğrultusunda yaptıkları çalışmalar kapsamında; olayın şüphelisinin O.K. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş, 04 Ekim 2017 günü görevlilerimizce yapılan operasyon sonucu olayın şüphelisi olan O.K. isimli şahıs ikametinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.” denildi. 
Gözaltına alınan O.K. isimli şüpheli şahıs için hakkında tanzim edilen tahkikat evrakı ile birlikte çıkarıldığı adli makamlarca serbest bırakıldığı belirtildi.İLKHA


Önceki Van'da elektrik kesintisi olacak
Sonraki EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN ÖDÜLLÜ ATIK PİL TOPLAMA KAMPANYASI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.