EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA YARDIMLAR SÜRÜYOR

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA YARDIMLAR SÜRÜYOR


Haber Merkezi
Van’ın Edremit Belediyesi, ilçe genelindeki tüm okullara temizlik malzemesi, çöp kovası yardımında bulundu.
Tarihinde ilk defa ilçedeki okulların tadilatı için 250 bin TL destekte bulunan Edremit Belediyesi bu kez de okulların temizlik malzemesi ve çöp kovaları için seferber oldu. İlçe genelindeki tüm okulların ve öğrencilerin yanında olmaya gayret eden Edremit Belediyesi, öğrencilerin daha sağlıklı ve güzel okullarda eğitim görebilmeleri amacıyla eğitim yuvalarına destek olmaya devam ediyor.
Çamaşır suyundan, el sabununa, çöp poşetinden, yüzey temizleyicisi ve temizlik eldivenine kadar birçok ürünü kapsayan temizlik malzemelerini okullara teslim eden ekipler, dağıtım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bugün 45 okula ait 735 dersliğe temizlik malzemesi yardımında bulunan Edremit Belediyesi, temizlik eldiveni, çöp poşeti, çamaşır suyu, tuz ruhu, sıvı el sabunu, temizlik kovası, çek pas, paspas, cam bezi, fırça, yüzey temizleyici ve katı el sabunu olmak üzere 12 kalemden oluşan yaklaşık 25 bin TL’lik daha yardımı gerçekleştirdi.


Önceki VAN’A GELEN ÖĞRENCİLER TARİHİ MEKÂNLARI GEZDİ
Sonraki Havaalanında eroin ele geçildi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.