VEDAŞ çalışanlarından kan bağışı

VEDAŞ çalışanlarından kan bağışı

Haber Merkezi

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) çalışanları, “Kan ver hayatı paylaş” düşüncesinden hareketle Kızılaya kan bağışında bulundu.

VEDAŞ ailesi olarak dördüncü kan bağışını gerçekleştirdiklerini ifade eden VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah Okuducu, “Çalışanlarımızın kan bağışına gönüllü olarak katılımları beni oldukça mutlu etti. Hastalarımızın ihtiyaç duyduğu kan, bizlerin sorumluluk bilinciyle yaptığı bu bağışlardan karşılanıyor. Tüm vatandaşlarımızı düzenli kan bağışçısı olmaya davet ediyor, gizli kahramanlar gibi görev yapan Kızılay ailesine de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Kızılay Van Kan Bağış Merkezi Doktoru Fidel Tamo ise, toplumsal farkındalık kapsamında kurumların kan bağışında bulunmalarını çok önemsediklerini belirterek, “VEDAŞ ailesi öteden beri bizim düzenli kan bağışçılarımız arasında bulunuyor. Bu nedenle VEDAŞ ailesine teşekkür ediyor, sosyal duyarlılıklarının diğer kurumlarımıza da örnek olmasını diliyorum” diye konuştu.


Önceki HÜDA PAR VAN İL GENÇLİKTEN PEMBE OTOBÜSE DESTEK
Sonraki TESSEP PEMBE OTOBÜSLERİN FAALİYETE GEÇMESİNİ İSTİYORUZ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.