HÜDA PAR İL GENÇLİK BULUŞMASI FORMUNA DAVET

HÜDA PAR İL GENÇLİK BULUŞMASI FORMUNA DAVET

 
Kasım KEKLİK/Vanolay
Hür Dava Partisi( HÜDA PAR) Van İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Arslan’dan Gençlik Buluşması formuna Davet.

Hür Dava Partisi( HÜDA PAR) Van İl Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirilecek olan forma, konuşmacı olarak katılacak olan, Hür Dava Partisi( HÜDA PAR) genel başkan yardımcısı Mehmet ali Doyar, gençlere Nasıl bir gençlik ve Vahdet tasavvuru başlıkları altında, 7 Ocak 2018, saat 13.00 de bir seminer gerçekleştirilecek. 

Tarihin her safhasında gençlik, bütün dinler tarafında önemli görüldüğünü söyleyen Arslan;” İslam dininde gençliğin yeri çok başkadır. Peygamberimizin etrafındakilerin çoğu gençti. Savaş komutanı, kâtibi, valileri, kurraları, elçileri genelde gençlerden seçtiğini görüyoruz. O dönemde İslam gençlerin omuzlarında yükseldi. Bu dönemde de öyle olacaktır.

 

Biz gençlerimizin emperyalizmin fitne ve ifsat çarkları arasında ezilmesine müsaade edemeyiz. İslam âlemi üzerinde oynanan oyunları gençler bozar inşallah. Oyunların farkında olan, Sorumluluk alabilen, önünü görebilen bir gençliğin oluşabilmesi için bu programlar çok büyük önem arz eder. Uyuşturucu, kumar, fuhuş vb. illet ve hastalıkları gençler üzerinden topluma empoze etmek isteyen batılı güçlere karşı maddi ve manevi güçlü olmak zorundayız. Bizlerde Van il gençlik kolları başkanlığı olarak tüm genç kardeşlerimizi programa davet ediyoruz, dedi.


Önceki Yaklaşık 16 milyon kişi yeni kimlik kartı aldı
Sonraki Motorine zam geliyor

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.