BAHÇESARAY’DA OKUL VE KÜTÜPHANE AÇILIŞI

BAHÇESARAY’DA OKUL VE KÜTÜPHANE AÇILIŞI

 

Van’ın Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, okul ve kütüphane açılışı yaparak öğrencilere kitap dağıttı.

Kaymakam Özcan, beraberindeki kurum amirleriyle yapımı tamamlanan Kırıkhan Mezrası İlkokulunun açılışını yaptı. Açılışta emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür eden Kaymakam Özcan, mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettikten sonra Mengen İlkokuluna geçti. Beraberindeki Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ulaş Doğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kasım Erva ile Mengen İlkokulundaki çocuklara kitap hediye eden Kaymakam Özcan, okul yetkililerinden bilgi aldı.

 

Hakkıbey İMKB Okuluna geçen Kaymakam Özcan Yapımı tamamlanan Z-Kütüphane, sinema salonu ve spor salonunun açılışını yaptı. Son olarak Beraberindeki Hakim Necdet Ergün ve kurum amirleriyle öğrenci ve öğretmenlerle bir araya da gelen Kaymakam Özcan, daha sonra okuldan ayrıldı.(İLKHA)


Önceki VAN’DA 6 BİN PAKET KAÇAK SİGARA ELE GEÇİRİLDİ
Sonraki Van’da 36 adet kaçak cep telefonu ele geçirildi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.