VASKİ 'DE İÇ KONTROL SİSTEMİ EĞİTİM SEMİNERİ

VASKİ 'DE İÇ KONTROL SİSTEMİ EĞİTİM SEMİNERİ


Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ)  Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığınca atölye çalışması dâhilinde "İç kontrol sistemi" konulu eğitim semineri düzenlendi.
VASKİ Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından VASKİ hizmet binası toplantı salonunda düzenlenen ve üç gün süren seminere daire başkanları, şube müdürleri ile ilgili personeller katıldı.
İç Kontrol Sistemi seminerini sunan Prof. Dr. Hakkı Hakan Yılmaz, katılımcılara sistemin içerikleriyle ilgili detaylı bilgiler verdi.
Kalkınma planları ve programlarda yer alan politika ve hedefler doğrultusunda kamu kaynaklarının etkili, ekonomik ve verimli bir şekilde elde edilmesi ve kullanılmasının önemi üzerinde duran Yılmaz,  kamu malî yönetiminin yapısı ve işleyişi, kamu bütçelerinin hazırlanması, uygulanması, tüm malî işlemlerin raporlanması ve malî kontrolün düzenlenmesi konularında katılımcıları bilgilendirdi. İLKHA


Önceki İPEKYOLU BELEDİYESİ’NDEN EVLENECEK ÇİFTLERE BÜYÜK KOLAYLIK
Sonraki HÜDA PAR’DAN GENÇLİK FORUMU

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.