SAADET PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE 10 OCAK ZİYARETİ

SAADET PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE 10 OCAK ZİYARETİ

Kasım Keklik/Vanolay
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Van Olay Gazetesini ziyaret eden Saadet Partisi (SP)Van İl Başkanlığı,10 gazetemiz çalışanlarının gününü kutladı. Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan ve beraberindeki heyeti, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sunullah İlbay karşıladı.

Kudüs kararının yerel gazetelerde gündemden düşmemesi gerektiğine dikkat çeken İlhan,  Kudüs kararının gündemde olmasının Müslümanlar için bitmemiş bir dava olmasını, en iyi gazetelerimizin gündemde tutmasıyla duyura biliriz, bu anlamda 10 Ocak gazeteciler gününüzü tebrik eder, bölgesel ve diğer anlamda yaptığınız haberlerin devamını dileriz. Ümmete ve bölgeye iyi çözümler getirecek en iyi etken siz gazetecilerdir, Allah yardımcınız olsun dedi.

Van Olay Gazetesini Genel Yayın Yönetmeni Sunullah İlbay ise SP’nin bu anlamlı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini dile getirdi.
Ziyaret kısa süren bir sohbetten sonra sona erdi.


Önceki Van Umut Kervanı bir yıllık faaliyet raporunu açıkladı
Sonraki Yüzleri ağaranlar ise Allah'ın rahmeti içindedirler

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.