68

Bismillah

İmam Şafii’ye (r.a) soruyorlar

-Fitne zamanında Hakkı nasıl bulacağız?

-Fitnecilerin oklarını takip edin kimi gösteriyorsa o Haktır” diyor.

Yaklaşık üç aydır; Kafirin, zalimin, münafığın, fasığın, facirin, fitnecinin ve ehli delaletin tümünün okları Erdoğan ve HÜDA PAR’ı gösteriyordu. Demek ki doğru yolda olan ve hakkı temsil eden bunlarmış.

Siyonist, Amerika, Avrupa, FETÖ, PKK, DHCKPC... neredeyse yedi düvel ve şer adına hareket eden kim varsa Erdoğan ve Hüda Par'a saldırıyordu.Hem de en alçak ve aşağılık bir üslup ile ağza alınmayacak küfürler, akla gelmeyecek yöntem ve sinsilikle. Atılan yalan ve iftiraların şeytanı bile hayrete düşürdüğünü düşünüyorum.

Ancak karanlıkta kalmış tüm cinayet ve eylemleri HÜDA PAR’ın üzerine yıkıp onları yıldırma ve Erdoğan’ı yıpratmaya çalışarak HDP/PKK’yi masumlaştırma girişimleri boşa çıktı.

Mersin’de HÜDA PAR standına silahla saldırmaları, Karadeniz'de özellikle de Trabzon’da HÜDA PAR standına bulunanlara linç girişimi, başlı başına düşmanlıklarının ilanıydı. Duyarlı vatandaşların ve kolluk küvetlerinin engeli olmasaydı buralardaki 4 il başkanını şehit edecekler ve yeni bir Yasin Börü olayı yaşanacaktı.

Hamdolsun muratlarına eremediler.Bu noktada HÜDA PAR’ı kutlamak lazım. Be menfur ve haddi aşan saldırılara karşı sabır ve metanetlerini hayretle karşılamamak mümkün değil. Aslında “Sabrımızı zorlasanız yine karşınızda sabır” sloganına sahip bir yapının adıdır HÜDA PAR.

Bütün bunlara rağmen seçim süreci içerisinde halkın tüm kesimlerinden aldıkları destek ve teveccüh had safhaya ulaştı. Hatta on binlerce insan üye ve gönüllü olmak için seferber olup stant ve temsilciliklere baş vurduğu gözlendi.

Yapılan bunca kirli siyasete, atılan onca yalan ve iftiraya karşı halkımızın büyük ekseriyetinin teveccühüne mazhar olunuyorsa küfrün oklarının hedefinin Hakkı gösterdiği de ıspatlanmış oluyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda ülkemiz adına;" HÜDA PAR ve Erdoğan Hakkı temsil edenlerdendir" dememizde bir beis olmadığı kanaatindeyim.

Şimdi soruyorum. CHP neredesin? Ne diyeceksin? Hangi iftirayı atmadınız? Hangi yalanınız kaldı? Soruyorum: Özgür Özel başka ne diyeceksin? Ekrem İmamoğlu hangi manipüle uzmanı ile görüşeceksin? Mansur Yavaş, Milliyetçilikten solculuğa buradan da "Sayın Apo’nun"(!) partisine mi geçeceksin? Ne yapacaksın? İyi Parti, HDP siz ne yapacaksınız? Sizin topunuza sesleniyorum! Başınızı iki elinizin arasına alıp iyice tefekkür edin; adil bir muhakemeden sonra hemen tövbe ederek Kabe’yi tavaf edin. Sonra da gelin HÜDA PAR’a üye olun. Ha bu arada bence İ. Sayılmaz ve Ümit Özdağ Kabe’nin örtüsüne de yapışsalar onları kabul etmemek lazım.

Ancak gelin görün ki seçim bitmesine, doğrular halkın oyuyla onaylanmasına rağmen bu zevatlar saydıklarımı yapma veya en azından köşelerinde oturma yerine saldırılarına devam ediyorlar. Hele depremzedelere yapılan saldırı kabul edilecek türden değil. Bunun için HÜDA PAR sözcüsü Yunus Emiroğlu size şöyle sesleniyor; “Adil değilsiniz, dürüst değilsiniz. Dahası insan değilsiniz. Ki milyonlarca insanımızın acısına saygınız kalmamış.Felaketlerden devşirmek istediğiniz siyasi rantlarınız gerçekleşmedi diye, yüreği acılı vatandaşlarımıza karşı kullandığınız nefret diliniz ve ayrıştırmanız mide bulandırıcı bir hal aldı.Yazıklar olsun size ve insanlıktan mahrum zihniyetinize!"

“ZAFER İNANANLARINDIR”

Evet, zafer inanlarındır ve bu tarih boyunca böyle olmuştur.

Zafer; Hakkı ayakta tutmak için gayret eden ve Hakkı çekinmeden her yerde haykıranlarındır.

Zafer; halkının iki cihanda da mutlu olması için çalışıp bu uğurda her türlü fedakârlık ve feragati yapanlarındır.

Zafer; halkları birbirinden ayırmayıp kardeş olduklarını hatırlatıp bu konuda siyaset yapıp çalışanlarındır.

Zafer; mazlumun yanında yer alıp zalimden hesap soranlarındır.

Zafer; kim olursa olsun doğrusuna doğru, yanlışına yanlış diyen düşüncenindir.

Zafer; makam ve mevki için çalışmayıp adaletin tecellisi için her türlü çileyi çekenlerindir.

Ve Zafer; tabiki mümince yaşayıp mümince ölmeyi umanlarındır.

HÜDA PAR’ı kutlarım. Hiçbir pazarlık yapmadan bu ülkenin ve İslam Ümmetinin menfaatleri çerçevesinde girdikleri bu seçimde, 4 milletvekilini alınlarının akıyla kazanmışlardır. Kendilerini tanıdığım bu birbirlerinden güzel, temiz karakterli, tevazu sahibi, yiğit ve mümin kişiliğe sahip Zekeriya Yapıcıoğlu, Şehzade Demir, Serkan Ramanlı ve Faruk Dinç’ i ayrı ayrı kutlar; Rabbimden onları tüm kötülüklerden muhafaza etmesini dilerim.

 

 

 

Vesselam

ZEYNuL ABİDİN GÜLSEVER

 

 

Ryan Reynold

0 yorum

FİKRİNİZİ BELİRTİN

Zorunlu alanları doldurunuz *