Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din'i makamında ziyaret etti. Ziyarette, eğitim ve spor alanlarında iş birliği yapma konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Kökrek, eğitim ve sporun birbirini tamamlayan iki önemli unsur olduğunu belirterek, "Öğrencilerimizin hem akademik hem de fiziksel gelişimlerine katkı sağlamak için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortak projeler yürütmek istiyoruz. Bu kapsamda, okullarımızda spor salonları, sahalar, malzemeler ve antrenörler konusunda destek bekliyoruz." dedi.

100 metre yükseklikten kayalıklara düşen adam hayatını kaybetti 100 metre yükseklikten kayalıklara düşen adam hayatını kaybetti

Din de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği içinde olmaktan mutluyuz. Eğitim ve sporun birlikte yürütülmesi, öğrencilerimizin hem bedenen hem de ruhen sağlıklı olmalarını sağlar. Bu doğrultuda, imkanlarımız ölçüsünde okullarımıza her türlü desteği vermeye hazırız." diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ