• DOLAR 32,51 %0.17
  • EURO 34,61 %0.16
  • ALTIN 2.490,71 %0.17
  • BİST100 %
  • BITCOIN 63.402 %1.01
  • ETHERIUM 3.090 %0.66
4°
6 saat önce Dünya

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, ülkede askeri seferberlik şartlarını sıkılaştıran yasayı onayladı

6 saat önce Dünya

Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, İran-İşgalci İsrail gerilimi bağlamında Orta Doğu'da bölgesel bir çatışmanın kimsenin çıkarına olmayacağını söyledi.

6 saat önce Eğitim

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yakında öğretmen ataması yapacakları müjdesini verdi

7 saat önce Dünya

İşgal uçaklarının, Gazze Şeridi'nin merkezindeki Meğazi kampını bombalaması sonucu çoğu çocuk en az 11 kişi şehit oldu, çok sayıda kişi yaralandı.

7 saat önce Dünya

Siyonist işgalciler tarafından 7 Ekim'den bu yana Gazze'den esir edilenler arasında şimdiye kadar kimliği belirlenebilen 16 esirin ve kimliği belirsiz onlarca esirin şehit edildiği belirtildi.

7 saat önce Ekonomi

Avrupa'da doğal gaz fiyatları, Orta Doğu'da artan gerilimin etkisiyle gün içinde yüzde 7,5 yükseldi.

7 saat önce Genel

ABD'de Güney California Üniversitesinin (USC), Müslüman karşıtı grupların başlattığı kampanya sonucu, "2024 Okul Birincisi" Müslüman kız öğrenci Asna Tabassum'un mezuniyet konuşmasını "güvenlik" gerekçesiyle iptal etmesi tepki topladı.

8 saat önce Dünya

BM Kadın Birimine göre 7 Ekim’den bu yana devam eden işgal rejimi saldırılarında 10 binden fazla kadın katledildi, 19 bin çocuk yetim kaldı.

8 saat önce Genel

Edirne'de sahipsiz köpeklerin saldırısından kaçarken düşen yaşlı kadın yaralandı. 75 yaşındaki Zehra Oluçay, "Çok korktum, dışarı çıkmaya korkuyorum artık." dedi.

8 saat önce Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, KDV oranlarında artış yapmadıklarını bildirdi.