BİTLİS’TE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

BİTLİS- MERKEZ
MERKEZ’DE
09.00 – 10.00 saatleri arasında; Beş Minare Mahallesine Bağlı Yamkar, Ayyıldız, Aral, Nokta Siteleri, Cesim, Harun, Bilal Çam Siteleri, Kyk Kızyurdu, Fen Lisesi Civarı İle 160 Evler Civarlarında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

13.00 – 14.00 saatleri arasında; Saray mahallesine bağlı veysel karani caddesi üzerinde bulunan arıcılık, hayvan barınağı, şerefhanoğlu petrol, mermer petrol ve civarları ile tatlıkaynak, kireçtaşı köyleri civarlarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz

08.30 – 09.30 saatleri arasında; Beş minare mahallesi ahmet eren bulvarı üzerinde bulunan vedaş il müdürlüğü, mertler sitesi, yaman sitesi, altınpınar sitesi, lokman mert sitesi ve civarlarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz

09.00 – 10.00 saatleri arasında; Beş minare mahallesine bağlı cesim, harun, bilal çam siteleri, kyk kız yurdu civarı, fen lisesi civarı ile 160 evler civarlarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz

Hakkari'de yağış var mı? Hakkari'de yağış var mı?

10.00 – 11.00 saatleri arasında; Hüsrevpaşa mahallesi yol altı bölgesi 302 konutalar ve sgk civarlarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

14.00 – 15.00 saatleri arasında; Atatürk mahallesine bağlı küllütepe mazarlığı, gencer apartmanı, kamber yokuşu ve eski meteoroloji müdürlüğü ve civarlarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

12.00 – 13.00 saatleri arasında; Gazibey mahallesi, inönü mahallesi ile atatürk mahallesine bağlı bitlis apartmanı civarı ve saidi kürdi caddesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

13.00 – 14.00 saatleri arasında; Beşminare mahallesine bağlı 160 evler, kykkız yurdu ve civarlarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik