Bitlis’in O İlçesinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak Bitlis’in O İlçesinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak


BİTLİS’TE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
BİTLİS – ADİLCEVAZ

10.00 – 17.00 saatleri arasında; Adilcevaz İlçesi: Mollafadıl, Örentaş, Akyazı, Karaşeyh, Gümüşdöven, Heybeli, Kömürlü, Gölbaşı Köyleri İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
BİTLİS –AHLAT
10.00 – 17.00 saatleri arasında; ahlat ilçesi; saka köyü ile bölgeye bağlı özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.


10.00 – 17.00 saatleri arasında; ahlat ileçesi; saka köyü ile bölgeye bağlı özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

HİZAN
10.00 – 17.00 saatleri arasında; Hizan İlçesi: Altınoluk, Gökçimen, Akbıyık, Kaşıklı, Köyleri İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
10.00 – 17.00 saatleri arasında; Hizan ilçesi: bahçelievler mahallesi, belsa tekstil, hizanlı tekstil, akbaş tekstil, çetinler petrol ile bölgeye bağlı özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
 

Editör: Kasım Keklik