BİTLİS’TE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
BİTLİS MERKEZ,

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Saray Mahallesi, Zeydan Mahallesi Ve Muştakbaba Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

13.00 – 17.00 saatleri arasında; bitlis merkez; beşminare mahallesine bağlıtoki 1. etap ve civarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
bitlis merkez; beşminare mahallesine bağlıtoki 1. etap ve civarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Ağrı Dağı'nda kaybolan 2 kişi arama çalışmaları sürüyor Ağrı Dağı'nda kaybolan 2 kişi arama çalışmaları sürüyor

09.00 – 12.30 saatleri arasında; bitlis merkez; beşminare mahallesine bağlıtoki 1. etap ve civarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
 HİZAN
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Altınoluk, Gökçimen, Akbıyık, Kaşıklı, Köyleri İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

ADİLCEVAZ
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Heybeli Ve Gölbaşı Köyleri İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

09.00 – 17.00 saatleri arasında;
Adilcevaz ilçesi: karşıyaka, esenkıyı, göldüzü, akçıra, yarımada, kavuştuk köyleri ile bölgeye bağlımezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
TATVAN
09.00 – 15.00 saatleri arasında; Fuar Ve Çağlayan Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 GÜROYMAK
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kuştaşı Köyü İle Bölgeye Bağlıözel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik