BİTLİS’TE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
BİTLİS- MERKEZ
13.00 – 16.00 saatleri arasında; beşminare mahallesine bağlı ahmet eren bulvarı, üzerinde bulunan üstün petrol civarı, toki 3. Etap, yeni otogar ve civarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

13.00 – 16.00 saatleri arasında; Çalıdüzü ağaçdere köyleri ile bağlı mezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

09.00 – 12.00 saatleri arasında Beşminare mahallesine bağlı toki 4 etap, eren ünüversitesi kız yurdu, koruk köyü ile bölgeye bağlı özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Bitlis için Kuvvetli Yağış Uyarısı Bitlis için Kuvvetli Yağış Uyarısı

09.00 – 10.00 saatleri arasında Bitlis merkez: beşminare mahallesine bağlı toki 2. Etap ve toki 3. Etapta planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

12.00 – 13.00 saatleri arasında Beşminare mahallesine bağlı toki 5 etapta planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

BİTLİS –MUTKİ
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Ballı, Kovanlı, Taşboğaz, Gümüşkanat, Karabudak Köyleri İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
BİTLİS- TATVAN
10.00 – 13.00 saatleri arasında; Karşıyaka Mahallesine Bağlı Rahva Bölgesinde Bunan Doğu Tekstil, Kiler Tekstil, Karayoları Denetim İstasyonu, Shell Petrol, Nursan Beton, Oms Beton, Rahva Bims, Mermut Çiftliği, Adabağlı Petrol Örenlik Köyü İle Bitlis Merkez Beşminare Mahallesine Bağlı Üstün Petrol Civarı, Rahva Kayak Merkezi, El Aman Hanı, Otogar Ve Bölgeye Bağlı Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 

Editör: Kasım Keklik