BİTLİS’TE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
BİTLİS MERKEZ,
 

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Yükseliş mahallesi ile taş mahallesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Erciş Pancar Ekicileri Kooperatifi Genel Kurul’a Gidiyor Erciş Pancar Ekicileri Kooperatifi Genel Kurul’a Gidiyor

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Deliklitaş köyünde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

AHLAT
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Otluyazı, akçaören, yoğurtyemez, kırkdönüm, çukurtarla, develik, gölgören köyleriyle bölgeye bağlı mezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

ADİLCEVAZ
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Karşıyaka köyü, aşağı süphanlar köyü, erikbağı köyüne bağlı kuzel mezrası ile bölgeye bağlı özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Karşıyaka köyü, aşağı Heybeli ve gölbaşı köyleri ile bölgeye bağlı mezra ve özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

 GÜROYMAK
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Yayladere köyü ile bölgeye bağlı özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik