Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 24 Haziran Salı günü (yarın) Van’ın merkez ilçeleri de dahil olmak üzere5 ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
EDREMİT

Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Elmalık, Erdemkent, Süphan, Yeni Ve Yenicami Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

ERCİŞ
 Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Bozyaka Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

GÜRPINAR
Gürpınar’da 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; arındı mahallesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Arındı, çatakdibi, tutak mahalleleri ve buna bağlı mezralarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
GEVAŞ
Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Çaybağı, Keçikayası Ve Örenburç Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 
SARAY
Saray’da 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Çaybağı, Keçikayası Ve Örenburç Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Van’ın şebeke suyunda hastalık var mı? VASKİ’den açıklama Van’ın şebeke suyunda hastalık var mı? VASKİ’den açıklama


 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik