"Güvenli ve Huzurlu Şehirler Bizimle Olur" sloganıyla HÜDA PAR Gürpınar Belediye Başkan Adayı Doğan, İl Başkanı Rasim Sayğın ve beraberindeki heyetle birlikte Gürpınar merkez ve Hoşab esnafını ziyaret ederek HÜDA PAR'ın vizyon ve misyonunu anlattı.hüda par gürpınar (23)

Doğan; ziyaret ettiği esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek, notlarını aldı.hüda par gürpınar (22)

İlçe esnafına hayırlı işler temennisinde bulunan Doğan; HÜDA PAR'ın "Belediyecilik ve hizmet" anlayışının yönetime geçmesinin gerektiğini belirterek, vatandaştan "Bu Sefer HÜDA PAR" demelerini istedi.hüda par gürpınar (21)

Ziyarette Sayğın ve Doğan’a, Edremit, Tuşba, İpekyolu ve Çatak Belediye Başkan adayları, belediye meclis üyesi adayları ve partililer eşlik etti.hüda par gürpınar (20)

Gürpınar nöbetçi eczane | Van Gürpınar nöbetçi eczaneler hangileri? Gürpınar nöbetçi eczane | Van Gürpınar nöbetçi eczaneler hangileri?

"Memleketin, HÜDA PAR'ın anlayışına ihtiyacı olduğunu gördük"

HÜDA PAR'a büyük bir teveccüh olduğunu belirten Gürpınar Belediye Başkan adayı Doğan, "Bizleri gören birçok esnaf, sevinçle karşıladı. Gittiğimiz her yerde vatandaşımıza şunu söyledik; bizim için en önemli şey sizlerin problem ve sıkıntılarınızı seçim sonucu ne olursa olsun dile getireceğiz, bununla alakalı olarak elimizden ne geliyorsa yapacağımızı vaat ediyoruz. Toplumun maddi olarak kalkınmasıyla beraber manevi yönden de kalkınmasına önem verilmesi gerektiğini ve belediye hizmet anlayışının değişmesi gerektiğini ifade ettik. Memlektin ve Gürpınar’ın HÜDA PAR'ın anlayışına ihtiyacı olduğunu gördük. Daha müreffeh, manevi iklimi tam, yeşil ve huzurla yaşayabileceğimiz bir Gürpınar vaat ediyoruz." dedi.hüda par gürpınar (18)hüda par gürpınar (19)hüda par gürpınar (17)hüda par gürpınar (16)hüda par gürpınar (15)hüda par gürpınar (14)hüda par gürpınar (13)hüda par gürpınar (12)hüda par gürpınar (26)hüda par gürpınar (25)hüda par gürpınar (24)

Kaynak: Vanolay - Suat Tink