HAKKÂRİ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
HAKKÂRİ MERKEZ
09.00 – 17.00 saatleri arasında;
A.kayacık,y.kayacık,budaklı yağmurlu,yeniyol,akçalı kanatlı,eğercik,demirtaş oluklu,doğanyurt,suocağı ışıklar,boğazlı,çavuşlu çaltıkoru,kaymaklı,koçlu doğanca ve ördekli köylerinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

09.00 – 17.00 saatleri arasında;
Bağışlı köyü,tatlı köyü,yeşildere oğulcuk,kozan,brifkan,musahan sarıtaş,kurum,boybeyi,dikilitaş demirli,bağlar , arpal,kolbaşı yuvalı armutdüzü,şahince,aktoprak a.kolbaşı,a.derecik,harpur seranüs,kırıkdağ,trafik,çanaklı zavite köyleri ve depin polis noktasında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

09.00 – 17.00 saatleri arasında;
Merkez mahalleler ve tüm köylerde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

09.00 – 17.00 saatleri arasında;
Akbulut köyü,yağmurlu mezrasında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Yüksekova'da silahlı saldırıya uğrayan Meclis Başkanı hayatını kaybetti Yüksekova'da silahlı saldırıya uğrayan Meclis Başkanı hayatını kaybetti

YÜKSEKOVA
09.00 – 17.00 saatleri arasında;
Örnek Köyü Tr 1’de Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 ŞEMDİNLİ
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Yufkalı Köyünde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
ÇUKURCA
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kazan,Yapraklı,Meşeli,Kayalık,Çeltik Cevizli Köyleri Ve Yaylak Mezrasında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

09.00 – 17.00 saatleri arasında;Merkez mahalleler ve tüm köylerde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
DERECİK
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Başaklı Köyünde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik