Bakan Ersoy, depremzede esnafa klima dağıttı Bakan Ersoy, depremzede esnafa klima dağıttı

HÜDA PAR Ağrı Belediye Başkan Adayı Muhammet Arif Yılmaz, İl Teşkilatı ile birlikte Eski Van Caddesi esnafını ziyaret ederek destek istedi.

Halkın sıcak karşıladığı Yılmaz, seçilmeleri halinde hazırladıkları projeler ile memlekette güzel çalışmalara imza atacaklarını belirtti.

Ziyaret sonrası yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulunan Yılmaz, "Bugün Meydan Camii bölgesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnafımızdan olumlu tepkiler aldık, önemli olan her kesimden insanımız ile kucaklaşmak oyunu alabilmek. İnşallah esnafımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyip bu işe çözüm önerisi bulup, beraber bu işi başarabilmenin arzusu ve gayreti içerisindeyiz. Şunu unutmamak gerekir, HÜDA PAR sadece seçimden seçime esnaflarımızın kapısını çalan bir parti değildir, her zaman diliminde halkın kapısına gidip sorun sıkıntılarını dinleyip bunları dile getiren bir partidir. İnşallah çalışmalarımız bu minvalde devam edecektir. Halkımız ile ortak noktada buluşup güzel işler başaracağız inşallah. Bu sefer HÜDA PAR diyoruz, bu defada HÜDA PAR'ı deneyin diyoruz. Nasip olursa HÜDA PAR ile olur bu iş diyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: İLKHA