HÜDA PAR Nurdağı Belediye Başkan adayı Sait Cihangir, Nurdağı İlçe Başkanı Osman Duran ve beraberlerindeki partililer, Nurdağı merkezinde bulunan esnafı ve halkı ziyaret ederek yerel seçimler için destek istedi.

HÜDA PAR Genel Merkezindeki heyet, diğer partilileri ağırladı HÜDA PAR Genel Merkezindeki heyet, diğer partilileri ağırladı

Ziyaret ettiği esnaftan hem destek hem de dua talebinde bulunan Cihangir, esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

6 Şubat depremlerinin en çok etkilediği ilçelerden olan Nurdağı ilçesindeki esnafın sorun ve sıkıntıları ile yakından ilgilenen Cihangir, HÜDA PAR'ın 'Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet' anlayışını anlattı.

Esnaf ve halktan yoğun teveccüh gören Cihangir, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için esnaftan ve halktan "Bu Sefer HÜDA PAR" demelerini talep ediyor.

Nurdağı ilçe esnafını ve halkını ziyaret eden Cihangir, daha yaşanılabilir bir Nurdağı için daha çok çalışacaklarını ve Nurdağı ilçesini HÜDA PAR hizmetiyle tanıştıracaklarını belirtti.

Depremlerin ilk gününden itibaren HÜDA PAR’ı yanlarında gördüklerini dile getiren Nurdağı halkı kendilerine yapılan ziyaretten memnun kaldıklarını söyleyerek seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi. (İLKHA)

Kaynak: ilkha