Bugün tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de İşgalcilerin soykırımını lanetlemek ve Filistinlilerle dayanışmak için on binlerce insan meydanlara akın etti. HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı'nın organize ettiği ve on binlerce kişinin katıldığı miting İşgalci medyasında yer aldı.
Konuşmacılar arasında yer alan HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu sahneye çıkarken tüm dünyanın hayranlığını kazanan Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde'yi ve direnişçileri temsilen direnişçilerin kamuflajını giyen kişilerle çıkması işgalcileri rahatsız etti.

İşgalcilerin sözde medyası ve gazetecileri HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu'nun sahneye çıktığı görüntüleri paylaşarak HAMAS'a bu şekilde teveccüh gösterilmesine tepki gösterip Kassam Tugayları'nı ve direnişçileri "terörist" olarak lanse etmeye çalıştılar.

İşgalciler HAMAS'ın ve direnişin tüm dünyada meşrulaşmasını ve tüm dünyada kendilerine dönük oluşan nefreti örtbas etmek için HAMAS ve direnişçiler için "terörist" ifadesini kullansa da kendilerine dönük oluşan nefretin önüne geçemiyorlar.

Yarın tüm camilerde Filistin için dua edilecek! Yarın tüm camilerde Filistin için dua edilecek!