Belediyenin borçları ve maaş yükü öne sürerek son 6 ayda işe alınan 185 kişiyi işten çıkaran İpekyolu Belediyesi, sosyal medyada tepkilerin odağı oldu. Belediye Başkanı'na yapılan hayırlı olsun ziyaretinde çekilen görüntünün silindiği iddialarına ilişkin çıkan tartışmalara yanıt veren İpekyolu Belediyesi, "bu saygısızca davranışı kınıyoruz" ifadelerine yer verdi.

İpekyolu'nda açılan Çocuk Akademisi faaliyetlerini sürdürüyor İpekyolu'nda açılan Çocuk Akademisi faaliyetlerini sürdürüyor

Açıklamada; "31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimi sonrasında Eşbaşkanlarımıza tebrik ziyaretleri sürerken; 16 Nisan tarihinde halkımız tarafından yapılan bir ziyarette, Kanser hastası olan ve hastalığından dolayı maske takmak zorunda olan kadın ziyaretçi hakkında sosyal medyada, kişiyi ve kurumumuzu hedef alan bu saygısızca davranışı kınıyoruz. Ayrıca ziyaretçinin yeraldığı fotoğraflar hala sosyal medya hesaplarında bulunmaktadır. Dile getirildiği gibi fotoğrafın kaldırıldığına ilişkin haberler asılsızdır." denildi.

İŞTE O TARTIŞMA YARATAN FOTOĞRAF

Sosyal medyada kadın mı erkek mi diye paylaşılan görüntü onlarca kişi tarafından paylaşıldı. Tartışma konusu olan fotoğraf belediyenin instagram hesabında yayında duruyor.

Ipekyolu Terörist

GÖNDERİNİN ASLI

Kaynak: Vanolay - Haber Merkezi