MUŞ’TA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
MUŞ MERKEZ

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kale mahallesi çarşıbaşı tr 107 de planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

 HASKÖY
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kültür mah. Eski hastahane civarlarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

BULANIK
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Rüstemgedikbeldesi, yoncalıbeldesi, sarıpınar beldesi. Sultanlıköyü, gündüzü, şehitttahir, kotanlı, adıvar, kurganlı, sıradere, yazbaşı, ve bağlımezralarda planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
MALAZGİRT
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Selçuklu mah. Müze civarlarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Eskisanayibölgesi, cezaevi, şeker fabrikası,toprakbaba piknikalanı, yenimah. Soğucakköyü, taşomezarlıgı, incebel bağları, mehmetcanbağları, merityapısitesi, sinecemler sitesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

VARTO
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Esenler köyünde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Muş’un 2 ilçesi elektriksiz kalacak! Muş’un 2 ilçesi elektriksiz kalacak!


 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik