MUŞ’TA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
MUŞ MERKEZ

09.00 – 17.30 saatleri arasında;Özdilek köyünde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Şirinevler mahallesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

10.00 – 12.00 saatleri arasında; Muş organize sanayi bölgesi, özdilek mermer,tektas süt üretim fabrikası civarında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

12.30 – 15.00 saatleri arasında; Aşağıyongalı köyü, aşağıyongalı mezrası, bilek köyü, meşecik mezrası, ağartı köyü, halitbey mezrası, dursunlu köyü, kamışlı köyü, konut mezrası, yeşil mezrası, behçet mezrası, perşembe mezrasında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Muş Merkez ve Bulanık uyarı var! Muş Merkez ve Bulanık uyarı var!

09.00 – 17.00 saatleri arasında; Karaağaçlı beldesi, kepenek, donatım,tekyol, karaağaç,tüvtürk, çubuklu mezrası, natotank çiftliği civarı, derecik köyü, emek mezrası, darboğaz mezrası, tütünlü mezrası, bağraç mezrasında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.


 HASKÖY
02.00 –03.00 saatleri arasında; Dağdibi köyünde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.


BULANIK
09.00 – 17.00 saatleri arasında; Arakonak yayla mezrası, ibrahim kuşhan mezrası, yıldız mezrasında planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.


 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik