Ziraat Bankası, son açıklamasında, Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği taşıyan müşterilere özel bir kampanya başlattığını duyurdu. Bu kampanya kapsamında, TATİLSEPETİ üzerinden yapılacak tek seferde 10.000 TL ile 19.999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlere 500 TL Bankkart Lira, 20.000 TL ve üzerindeki peşin veya taksitli alışverişlere ise 1.250 TL Bankkart Lira hediye edileceği bildirildi.

Bu kampanya, 30 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecek ve Ziraat Bankası müşterilerine cazip fırsatlar sunacak.

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM?

Kampanyaya katılmak oldukça kolay. Bankkart Mobil uygulaması, bankkart.com.tr web sitesi veya SMS yoluyla başvuru yapılabilir. SMS ile katılım için, TATİLSEPETİ yazıp 4757 numarasına SMS gönderilmesi gerekiyor.

Ayrıca, bu kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerin Bankkart POS cihazları üzerinden gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Kira anlaşmazlığı, ara buluculuk masasında nasıl çözüme kavuşuyor? Ara buluculuk ücretli mi, ücreti ne kadar? Kira anlaşmazlığı, ara buluculuk masasında nasıl çözüme kavuşuyor? Ara buluculuk ücretli mi, ücreti ne kadar?

Kampanya kapsamındaki Bankkart Liralar, 6 Ekim 2023 tarihinde hesaplara yüklenecek ve kullanılmayan bakiyeler, 11 Kasım 2023 tarihinde geri alınacaktır. Bu müşteri odaklı kampanya, her müşterinin bir kez katılma ve ödül kazanma hakkına sahip olduğu bir fırsat sunuyor.