HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, seçim sonrası teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

Ramanlı'nın, Ramazan'ın manevi atmosferiyle başlayan ziyaretleri, halkın büyük ilgisiyle karşılanıyor.

Ramanlı, İrfan Cami ve Medresesindeki mukabele programının ardından Lale Camisi, Alo Tevşo ve Elma Sokağı esnafını ziyaret ederek halkla buluştu.

Amatör maçı izledi

Seçim öncesinde verdiği sözü yerine getiren Ramanlı, Alsancak Spor ve Yeni Pınar Spor maçını izleyerek takımlara başarılar diledi. Devre arasında soyunma odalarını ziyaret ederek futbolcularla buluşan Ramanlı, takımlara başarılar diledi.

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan: 27 Mayıs darbesi açıklaması HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan: 27 Mayıs darbesi açıklaması

Ramanlı yaptığı açıklamada, "Seçim sürecinde maçlarını izleyeceğimize dair söz vermiştik. Bugün o sözü tutmak için statta yerimizi aldık. Alsancak Spor ve Yeni Pınar Spor arasındaki müsabakada dostluk kazandı. İki takımada sonraki maçlarında başarılar diliyorum." dedi.

Basınla iftarda buluştu

Seçim sonrası yerel ve ulusal basın temsilcileriyle iftarda buluşan Ramanlı, seçim sürecini ve sonucunu değerlendir.

Basın mensuplarının seçim süreci ve gündem ile sorularını cevaplayan Ramanlı, seçilen belediye başkanlarına başarılar diledi ve kendilerini ilin vekili olarak ziyaret edeceğini söyledi.

Batman'daki seçim sonuçlarının kendileri için umut vaat ettiğini vurgulayan Ramanlı, "Daha çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Bu bize doğru yolda olduğumuzu ama biraz daha gayret ve çaba göstermemiz gerektiğini ifade ediyor. İnşallah bu yolda azimle ve kararlılıkla, yılmadan, yıkılmadan devam edeceğiz. Ta ki milletimizin temsiliyetini hakkıyla elde edinceye kadar." ifadelerini kullandı.

Sahada olmaya devam edeceğiz

Teşekkür ziyaretlerine devam edeceğini belirten Ramanlı, bayram sonuna kadar olan süre içerisinde ulaşabildiği esnaf ve halk kesimlerine teşekkür etme amacıyla gideceğini ve halkımızla birlikte olmaya, sahada olmaya devam edeceklerini kaydetti. 

Kaynak: İLKHA