Siyonist rejim, halkı zorla aç ve susuz bırakarak büyük bir insani felakete yol açtığı Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarına 234. gününde de devam ediyor. Savaş uçakları Gazze kentinin Et-Tuffah bölgesindeki Ez-Zerka Mahallesi'nde Filistinli "El-Batran" ailesinin evini bombaladı. Saldırıda küçük yaşlardaki kız çocuğu Hani el-Batran ve hamile annesi ile 3 kişi daha şehit oldu. Bazıları da yaralandı.Refahtakatliam (5)

Siyonist rejim savaş uçaklarının Gazze Şeridi'nin güney bölgelerine ateş açmasıyla eş zamanlı olarak siyonist rejim topçuları da Gazze'nin Sabra, Ez-Zeytun ve Tel El-Hava mahallelerini şiddetli şekilde bombaladı.Refahtakatliam (4)

İşgal ordusunun Gazze'nin El-Bureyc Mülteci Kampı'na düzenlediği saldırılarda şehit ve yaralananlar oldu.Refahtakatliam (1)

Siyonist rejim askeri botları da Han Yunus kenti açıklarında Filistinli balıkçıların teknelerine ağır makineli tüfeklerle ateş açtı.Refahtakatliam (3)

Rusya Savunma Bakanlığı, Voshod'un Rus ordusunun kontrolüne geçtiğini açıkladı Rusya Savunma Bakanlığı, Voshod'un Rus ordusunun kontrolüne geçtiğini açıkladı

REFAH'A SALDIRI!

Siyonist rejim, dün, Uluslararası Adalet Divanı'nın saldırıları durdurma kararı aldığı Gazze Şeridi'ndeki Refah kentinde yerinden edilen Filistinlilerin çadırlarına saldırı düzenlemiş, saldırıda en az 40 Filistinlinin şehit olduğu açıklanmıştı. Refahtakatliam (2)

Kaynak: İLKHA