Şırnak ve ilçelerinde İŞKUR üzerinden özel şirketlerde çalıştırılmak üzere 25 personel alımı yapılacaktır. İŞKUR üzerinden iş sahibi olmak için verdiğimiz linkten başvuru yapabilirsiniz.

Şırnak ve ilçelerinde özel şirketlerde çalıştırılmak üzere İŞKUR üzerinden farklı iş kollarından işçi alımı yapılacak.

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre Şırnak ve ilçelerinde farklı iş kollarında olmak üzere 25 departmanda personel alımı yapılacak.

Sizler için şirketlere alınacak personel alımlarını tek bir link altına topladık. Personel alımı başvurusunu yapmak için aşağıya bırakacağımız link üzerinden kendi hesabınıza giriş yaprak başvurularda bulunabilirsiniz.

Başvurular nasıl yapılacak?

İş arama süreci bazen karmaşık ve zorlu olabilir, ancak İŞKUR'un sunduğu farklı iş imkanları sayesinde iş bulma şansınızı artırabilirsiniz. Şırnak ve ilçelerinde özel şirketlerde iş bulma fırsatlarına dair son güncellemeleri ve başvuru adımlarını sizin için derledik. İşte adım adım detaylar...

İlana Göz Atmanı gerekiyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), iş arayanlara çeşitli iş kollarında iş imkanları sunuyor. Ekim ayı içerisinde 23 farklı iş ilanı bulunmakta ve Kasım ayı için ise 3 farklı iş kolunda personel alınacak. İş ilanlarına göz atarak sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Başvuru İçin Adımlar

İŞKUR üzerinden iş başvurusu yapmak oldukça basittir. İşte başvuru sürecini adım adım nasıl tamamlayabileceğinizi anlatalım:

1. İlgili Linki Ziyaret Edin

Öncelikle, İŞKUR'un resmi internet sitesine gidin veya aşağıda bulunan linki tıklayarak başvuru sayfasına ulaşın.

Van Büyükşehir Belediyesi'nden ulaşım müjdesi! Van Büyükşehir Belediyesi'nden ulaşım müjdesi!

2. Hesabınıza Giriş Yapın

Başvuru yapmadan önce İŞKUR web sitesine giriş yapmalısınız. E-devlet üzerinden veya İŞKUR web sitesi üzerinden kolayca giriş yapabilirsiniz.

3. İlgili Departmanı Seçin

Başvuru yapmak istediğiniz iş kategorisini seçin. İŞKUR, farklı sektörlerde iş imkanları sunmaktadır, bu yüzden beceri ve ilgi alanlarınıza uygun bir departman seçin.

4. Gerekli Bilgileri Girin

Başvurunuzu tamamlamak için gerekli bilgileri doldurun. İş ilanlarının genellikle belirli şartları vardır, bu yüzden bu şartlara uygun olduğunuzdan emin olun.

5. Başvurunuzu Tamamlayın

Tüm bilgileri eksiksiz girdikten sonra "Başvur" seçeneğini tıklayarak başvurunuzu tamamlayın. Başvurunuz alındıktan sonra işveren tarafından dönüş yapılmasını bekleyin.

BAŞVURU LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Haber Merkezi