Kesim öncesinde hayvana eziyet edilen işletme hakkında karar! Kesim öncesinde hayvana eziyet edilen işletme hakkında karar!

Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, işgal topçu birlikleri, Nusayrat Mülteci Kampı bölgesindeki UNRWA okulunu bombaladı, okulda ciddi hasara yol açtı. Saldırıda herhangi bir can kaybı yaşanmadı.

Ayrıca sağlık kaynakları, siyonistlerin son saatlerde Nusayrat Mülteci Kampı'nın kuzeyindeki bölgeleri hedef alan bir dizi hava ve topçu saldırısı düzenlediğini, çok sayıda Filistinlinin yaralandığını bildirdi.

Bu, siyonist rejimin "Yeni Kamp Ortak İlköğretim Okulu" adını taşıyan okula 24 saatten kısa süre içinde düzenlediği ikinci bombardıman oldu.

Gazze'deki Sivil Savunma ekipleri, dün akşam siyonist topçu birliklerinin Nusayrat Mülteci Kampı'ndaki aynı okulu hedef alması sonucu çok sayıda şehit ve yaralanan olduğunu duyurmuştu.

Siyonist rejim 10 Nisan'dan bu yana Nusayrat Mülteci Kampı'nın kuzeybatısındaki bölgelere çok sayıda kişinin şehit olduğu ve yaralandığı saldırılar düzenliyor.

Kaynak: Doğruhaber