Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren HÜDA PAR Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehdi Oğuz, STK ziyaretlerine devam ediyor.mehdi oğuz stk ziyaretleri (5)

Mehdi Oğuz, İl Başkanı Rasim Sayğın ve teşkilat üyeleriyle birlikte kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. İlk olarak Hak Sanayici Ve İş Adamları Derneği (HAKSİAD) Van Şube Başkanı Cevdet Arvas ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Oğuz, projelerini anlattı.mehdi oğuz stk ziyaretleri (3)

Van’ın HÜDA PAR Belediyeciliğinde hak ettiği yere geleceğini ifade eden Mehdi Oğuz, “Liyakatli kadrolarımızla şehrimize hizmet etmek için yola çıktık. Halkımıza hak ettiği hizmeti sunmak ve şehrimizi gerçek hizmetle buluşturmak istiyoruz.” dedi.mehdi oğuz stk ziyaretleri (4)

HÜDA PAR Bingöl Belediye Başkan adayı Emiroğlu, halkın sorunlarını dile getirdi. HÜDA PAR Bingöl Belediye Başkan adayı Emiroğlu, halkın sorunlarını dile getirdi.

Başkan Arvas da Oğuz ve ekibine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarı dileklerini iletti.

FARUK ALPASLAN’A ZİYARET

Mehdi Oğuz ve heyeti daha sonra Van Hızır Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Alpaslan’ı ziyaret etti. Ziyarette seçim çalışmaları ve kentin sorunlarına ilişkin istişareler yapıldı.mehdi oğuz stk ziyaretleri (1)

Başkan Alpaslan’dan Van esnafının yaşadığı sorunları dinleyen Oğuz, üreten ve yaşanabilir kentler için HÜDA PAR’a ihtiyaç olduğunu söyledi.mehdi oğuz stk ziyaretleri (2)mehdi oğuz stk ziyaretleri (6)

Kaynak: Vanolay - Suat Tink