Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 25 Ekim (yarın) Van’ın merkez Edremit ilçesi ve 7 diğer ilçesinde belirli mahalle ve sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.

İŞTE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK YERLER VE SAATLER…

EDREMİT

Edremit’te 09.00 ile 17.00 saatleri arasında; Yeni Mahalle, Carat Park Evlerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAŞKALE

Başkale’de 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Evbakan köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

BAHÇESARAY

Bahçesaray’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Doğanyayla Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

Van'da turistlerin uğrak yeri olan Subaşı Yolu asfaltlandı Van'da turistlerin uğrak yeri olan Subaşı Yolu asfaltlandı

ÇATAK

Çatak’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Korulu Köyü Övenler Mezrasında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

MURADİYE

Muradiye’de saat 09.00 – 17.00 arasında; Yalındüz Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GEVAŞ

Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Karşıyaka Mahallesi, Derik Sokak, Meşeler Sokak, Güngörmüşler Sokak, Ömerhar Sokak, İstiklal Caddesi, Deli Emin Sokakta planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

GÜRPINAR

Gürpınar’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Dolaylı Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÖZALP

Özalp’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Yukarı Ayazca Köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

Kaynak: Vanolay - Elif Yüksek