Kasım Keklik / Van Olay

Van'da Yamaç Paraşütü Yarışması'nda Ödül Töreni Yapıldı Van'da Yamaç Paraşütü Yarışması'nda Ödül Töreni Yapıldı

17 Eylül'le beraber kapanış yapan fuarda  standlar ziyaret edilerek başarı dileklerinde bulunuldu ve pek çok kişiye teşekkür edildi.

FUAR KAPANIŞI YAPTI

BU YIL İLKİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bu yıl ilki gerçekleştirilen Van Mutfak Gurme Fuarı, gelişmelerden geri kalmamak için sahip olunan yerel değerler, yeme-içme kültürünü dünya insanlarına tanıtmak ve turizm hareketliliğinden geri kalmamak adına yapıldı.

VAN GÖLÜ AKTİVİSTLERİ İLE PEDALŞÖR BİSİKLET KULÜBÜNE TEŞEKKÜR EDİLDİ

Van Ticaret ve Sanayi Odası yaptığı açıklamada:  "Van Mutfak Gurme Fuarı kapsamında "Bisiklet Turu" düzenleyen Van Gölü Aktivistleri Derneği ile Pedalşör Bisiklet Kulübü, standımızı ve katılımcı firmaları ziyaret etti. Uzun yıllar beraber çalışma imkanı bulduğumuz Van Gölü Aktivistleri ile Pedalşör Bisiklet Kulübü'nün fuara destek amaçlı düzenledikleri etkinlik için teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

DİYARBAKIR TSO'YA TEŞEKKÜR EDİLDİ

Fuara katılım sağlayan Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür edildi.  Yapılan açıklamada:

"Fuarımıza katılım sağlayarak bizleri şereflendiren Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Kaya nezdinde tüm Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve çalışanlarına teşekkür ederiz."

ARI ADAM GURME FUARINDA

Van balı ve arı popülasyonunu tanıtmak amacıyla Guinnes Rekoru için başvuru yapan Arı Adam Abdulvahap Semo, Van Mutfak Gurme Fuarı'nda.

2014 yılında "Dünyanın En Kalabalık Kahvaltı Sofrası Rekoru" ile Guinnes'e giren VAN TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Semo'ya rekor yolunda başarılar dileyerek, her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti.

GÖRENTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ'NE BAŞARILAR

VAN TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Van il markası olan Görentaş Süt Ürünleri standını ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.

VAN TSO'DAN TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR

"TEŞEKKÜRLER

Bu yıl ilkini düzenlediğimiz ve 15-17 Eylül tarihleri arasında açık olan Van Mutfak Gurme Fuarı ziyaretçi akınına uğradı.

Fuarımızda yer alan katılımcılara ve 3 gün boyunca ziyaret eden tüm Van halkında, il dışından gelen misafirlere teşekkür ederiz."

DİĞER STANDLAR DA ZİYARET EDİLDİ

Açıklamalarda:

"VAN TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva ve eşi Filiz Takva; Van Otlu Peyniri için fark yaratan ve İŞGEM'de üretim yapan Nadir Çiftlik'in standını ziyaret ederek, Sn. Rezzan Bayram'a başarı dileklerinde bulundu."

"VAN TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva ve eşi Filiz Takva; İlimizin önemli iş insanlarından Sn. Akın Dinçer'in Otto Filotto Markasının standını ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu."

"VAN TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva iş insanı Sn. Akın Dinçer ve siyasetçi Sn. Ahmet Koçak; Sütkur standını ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu."

"Fuarımıza yoğun destek ile katılım sağlayan ve katkı sunan Van Büyükşehir Belediye, Kaıdn ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, Van Valisi ve Belediye Başkan Vekili Sn. Dr. Ozan Balcı, Genel Sekreter Sn. Mehmet Fatih Çelikel ve çalışanlarına teşekkür ederiz."

"Fuarımıza katılım sağlayarak bizleri şereflendiren Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yıldırım Hakan Oral ve borsa çalışanlarına teşekkür ederiz."