Van YYÜ tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Bölgede bir ilk: Van İnşaat Yapı Dekorasyon ve Emlak Fuarı başlıyor Bölgede bir ilk: Van İnşaat Yapı Dekorasyon ve Emlak Fuarı başlıyor

Değerli Araştırmacımız,

TÜBİTAK destekli projelerde, 1 Ocak 2024 tarihi itibarıyla geçerli olmak üzere burs üst limitlerinde güncelleme yapılmıştır.

Yapılan güncellemenin projenin burs faslı dışında kalan diğer fasıllarda bütçe kısıtına neden olmaması amacıyla, 1 Ocak 2024 tarihi itibarıyla yapılan/yapılacak başvurularda 1 Ocak 2024 tarihi öncesi için belirlenmiş olan burs limitleri kullanılabilecektir. Geçmiş burs limitleri kullanılarak burs ödeneği talep etme imkânı 1001 programı için 2024 yılı 1. dönemi ve sürekli açık destek programlarında 1 Ocak 2024 tarihi itibarıyla yapılan/yapılacak başvurularda geçerli olacaktır.

 Bu sayede, ilgili ARDEB destek programı üst limitleri aşılmadan sunacağınız projenizin desteklenmesi halinde, önerilen burs ödenekleri, güncellenen yeni burs limitlerinden hesaplanacak ve proje destek üst limiti dikkate alınmaksızın, proje sözleşmelerine ek bütçe tanımlanarak buna göre hazırlanacaktır.

 Bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Saygılarımızla,

TÜBİTAK - Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB)

Resim

Kaynak: Haber Merkezi