Van YYÜ’nün İŞKUR üzerinden alınan engelli ve sürekli işçi kadrolarına başvuru yapanlara nihai listeler askıya çıkartıldı. İşte tam isim listesi…

Listelerde ismi olan adayların istenen belgeleri 15 - 22 Ocak tarihleri arasında üniversite yönetimine teslim etmeleri gerekiyor.

Üniversiteden yapılan açıklamada; “30.12.203 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ilan duyurumuzda da (https://www.yyu.edu.tr/images/files/isci(1).pdf ) görüleceği üzere; adayların başvurdukları meslek alanına ilişkin koşulları sağlayıp, sağlamadıklarının tespit edilmesi amacıyla adaylardan üniversitemizin web sitesi üzerinden (www.yyu.edu.tr) koşullara ilişkin belge isteme duyurusu yapılacağını, belgelerini ilan koşullarına göre tam ve eksiksiz bir şekilde teslim edenlerin isim ve bilgileri kura işlemleri için notere gönderileceğini, söz konusu ilan koşullarını sağlamayan adayların isim ve bilgileri kura çekimi için notere gönderilmeyeceği belirtilmişti. Dolaysıyla adayların başvurduğu kadroya ilişkin istenen koşulları tespit etmek üzere aşağıda belirtilen evraklar ile başvurulan hizmet türüne ilişkin istenen diğer evrakları Üniversitemiz Rektörlük Binasının karşısında bulunan evrak teslim birimine (B Blok Prefabrik) 15.01.2024 - 22.01.2024 (Mesai bitimine kadar) tarihleri arasında eksiksiz bir şekilde teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihlerde belgelerini teslim etmeyenler kura çekimine dahil edilmeyecektir. Bu ilan tebliğ niteliğinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır” denildi.

SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İÇİN İSTENEN BELGELER

1. İstenilen Belgelere ilişkin Dilekçe: https://www.yyu.edu.tr/images/files/isci_(normal).pdf

2. Kimlik Fotokopisi

3. Öğrenim Belgesi (barkotlu e-devlet çıktısı veya "aslı gibidir" onaylı sureti )

İpekyolu ve Erciş'te Elektrik Kesintisi Yaşanacak! Onlarca mahalle karanlıkta kalacak! İpekyolu ve Erciş'te Elektrik Kesintisi Yaşanacak! Onlarca mahalle karanlıkta kalacak!

4. Adli Sicil Kaydı (barkotlu e-devlet çıktısı veya ilgili adli makamlardan alınacak)

5. Askerlikle İlişiğinin Olmadığına Dair Belge (barkotlu e-devlet çıktısı veya Askerlik Şubelerinden alınacak)

6. Yerleşim Yeri Belgesi (barkotlu e-devlet çıktısı veya Nüfus Müdürlüklerinden alınacak)

7. Başvurulan kadroda belirtilen hizmet türüne ilişkin Nitelik/Koşullarda istenilen meslek koluna ait alanda; sertifika, ustalık veya kalfalık belgesinin aslı yada "aslı gibidir" onaylı sureti.

8. Başvurulan kadroda belirtilen hizmet türüne ilişkin Nitelik/Koşullarda istenilen mesleki tecrübeye ilişkin; görev yaptığı ilgili firma, kurum veya kuruluşlardan alacağı yazı ve meslek kodunu belirten

Sosyal Güvenlik Kurumundan alacağı barkotlu hizmet döküm cetveli.

ENGELLİ İŞÇİ ALIMI İÇİN İSTENEN BELGELER

1. İstenilen Belgelere ilişkin Dilekçe: https://www.yyu.edu.tr/images/files/isci_(engelli)(1).pdf

2. Kimlik Fotokopisi

3. Süresi dolmamış EKPSS belgesi ( sadece lisans ve ön lisans mezunu olmak koşulu olan kadrolara başvuran adaylardan istenecektir.)

4. Öğrenim Belgesi (barkotlu e-devlet çıktısı veya "aslı gibidir " onaylı sureti )

5. Adli Sicil Kaydı (barkotlu e-devlet çıktısı veya ilgili adli makamlardan alınacak)

6. Askerlikle İlişiğinin Olmadığına Dair Belge (barkotlu e-devlet çıktısı veya Askerlik Şubelerinden alınacak)

7. Yerleşim Yeri Belgesi (barkotlu e-devlet çıktısı veya Nüfus Müdürlüklerinden alınacak)

8. Engelli Sağlık Raporu (barkotlu e-devlet /e- nabız çıktısı veya "aslı gibidir" onaylı sureti )

9. Başvurulan kadroda belirtilen hizmet türüne ilişkin Nitelik/Koşullarda istenilen meslek koluna ait alanda; sertifika, ustalık veya kalfalık belgesinin aslı ya da "aslı gibidir" onaylı sureti.

10. Başvurulan kadroda belirtilen hizmet türüne ilişkin Nitelik/Koşullarda istenilen mesleki tecrübeye ilişkin; görev yaptığı ilgili firma, kurum veya kuruluşlardan alacağı yazı ve meslek kodunu belirten

Sosyal Güvenlik Kurumundan alacağı hizmet döküm cetveli.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Kaynak: Vanolay - Haber Merkezi