Van - hakkari yolunda anız yangını Van - hakkari yolunda anız yangını


Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 30 Mayıs Perşembe (yarın) Van’ın merkez ilçeleri de dahil olmak üzere 5 ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
EDREMİT

Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Ayazpınar, bakacık, doğanlar, elmalık,  eminpaşa, kavurma, kurubaş, şabaniye, süphan, yeni mahallerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
Edremit’te 09.00 – 12.00 saatleri Arasında; Eminpaşa mahallesi ve buna bağlı sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
 MURADİYE
Muradiye’de 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Balaklı, kandahar mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
ÖZALP
 Özalp’da 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Koçbaşı mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
ERCİŞ
 Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Çubuklu mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Çelebibağı mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Örene, görüşlü, çelebibağı mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
GEVAŞ
Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Bahçelievler, elmalı, hişet, karşıyaka, orta, pınarbaşı, selimiye mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.


 

Muhabir: VanOlay-Kasım Keklik