Van YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hastanesi ve Diğer Merkezi Birimlerde istihdam edilmek üzere alımı yapılan Sözleşmeli Personel Yedek Alım sonuçları açıklandı. İşte isim listesi…

Rektörlük resmi web sitesi www.yyu.edu.tr’den yapılan açıklamada; “30.12.2023 tarihinde Resmi Gazetede ve Üniversitemizin web sayfasında yayımlanan Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hastanesi ve Diğer Merkezi Birimler için 4/B Sözleşmeli Personel alımı ilanına müracaat eden adayların durumlarına ilişkin ilgili komisyon tarafından yapılan değerlendirme sonuçları duyurumuzun ekinde yer almaktadır. Söz konusu yapılan değerlendirme sonucunda; ASIL sıralamasında olup belirtilen tarihlerde göreve başlamak için belgelerini teslim etmeyerek hakkından feragat etmiş sayılanların yerine, YEDEK sıralamasına göre alım yapılacaktır.

TESLİM TARİHİNE DİKKAT!

YEDEK olarak atanmaya hak kazanan adayların aşağıdaki istenen belgelerle birlikte, 16.02.2024 tarihi mesai bitimine kadar Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmekte olup, aday ile hizmet sözleşmesi imzalanacaktır.” denildi.

Van’da kaymakamlığa personel alımı yapılacak: İşte başvuru tarihi ve kontenjanlar… Van’da kaymakamlığa personel alımı yapılacak: İşte başvuru tarihi ve kontenjanlar…

Asil Kazanan Adaylardan İstenilen Belgeler:

1) Diploma (Aslı yada noter onaylı )

2) Başvurulan unvanın aranılan nitelik kısmında yazan sertifika ve katılım belgelerinin Aslı ibraz edilecektir.

3) Tecrübe veya deneyim istenen alanlar için çalışma belgesinin aslı ve barkodlu Sosyal

Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet dökümü,

4) Sağlık Raporu

5) Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek-Kadın), için Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun

Odabaş Tıp Merkezinde alınacak Sağlık Kurulu Raporu.

6) Mal Bildirim Beyan Formu. (Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sitesinde temin edilecektir. Formun iki sayfası da, aday tarafından elle doldurulup imzalanacaktır)

7) Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sitesinde temin edilecektir.

8) 4 adet vesikalık fotoğraf.

9) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.

Not 1: Asil adaylardan istenen atamaya esas belgelerin doğruluğu teyit edilmediği takdirde atamaları yapılmayacaktır.

Not 2: Bilindiği gibi; 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde bakanlar kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

İSİM LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Kaynak: Vanolay - Haber Merkezi