Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 20 Mayıs Pazartesi günü (yarın) Van’ın merkez ilçeleri de dahil olmak üzere 8 ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
İPEKYOLU

İpekyolun’da14.00 – 17.00 saatleri arasında;  Bostaniçi ve kıratlı mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

İpekyolun’da14.00 – 17.00 saatleri arasında;  Yeni, serhat, bostaniçi, seyit fehim  arvasi, fırat, karşıyaka, hacıbekir ve kevenli mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

TUŞBA
Tuşba ’da 09.00 – 12.00 saatleri Arasında : Alaköy ve mollakasım mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Şabaniye mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
Edremit’te 14.00 – 17.00 saatleri arasında;  Akın, kurubaş ve şabaniye mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Köprüler mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

MURADİYE
Muradiye’de  09.00 – 17.00 saatleri Arasında, Alkasnak, dürükaş ve karahan mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

İpekyolu, Edremit ve Tuşba işçi kura sonuçları açıklandı! İşte tam isim listesi… İpekyolu, Edremit ve Tuşba işçi kura sonuçları açıklandı! İşte tam isim listesi…

ÖZALP
 Özalp’da 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Aksorguç, çubuklu, dorutay ve seydibey mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

ERCİŞ
 Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Salmanağa mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
Erciş’te 13.00 – 16.00 saatleri arasında; Çelebibağı mahallesi ve son durak yol yanı tr'de planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

GEVAŞ
Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri Arasında, Gündoğan ve kızıltaş mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
ÇALDIRAN
Çaldıran’da  13.00 – 16.00 saatleri Arasında,  Kalkandelen, Kışla, Recep Tayyip Erdoğan, Sellik, Soğuksu, Yavuz Selim Mahallelerinde Planlı Bakım Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Editör: Kasım Keklik