Van'da Filistin'e Destek İçin Ücretsiz Tiyatro Oyunu Düzenlenecek Van'da Filistin'e Destek İçin Ücretsiz Tiyatro Oyunu Düzenlenecek

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 17 Mayıs Cuma günü (Yarın)  Van’ın merkez ilçeleri de dahil olmak üzere birçok ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
İPEKYOLU

İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında;  Bahçıvan, Cumhuriyet Ve Hafiziye Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
TUŞBA
Tuşba ’da 13.00 – 15.00 saatleri arasında; İskele Mahalesi Buna Bağlı Sokaklarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Ayazpınar, Doğanlar Ve Elmalık Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
MURADİYE
Muradiye’de  09.00 – 17.00 saatleri Arasında, Babacan Ve Kandahar Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
GEVAŞ
Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri Arasında, Bahçelievler, Karşıyaka, Dereagzı, Elmalı, Koçak, Yoldöndü, Altınsaç, Göründü, Yemişlik, Dilmetaş, Kuşluk, Timar, Atalan, Dağyöre, Pınarbaşı, Bağlama, İnköy, Selimiye, Hasbey, İkizler, Uysal, Yanıkçay, Kazanç, Değirmitaş, Hişet, Aydınocak, Dokuzağaç, Kurultu, Uğurveren, Yuva, Abalı, Aladüz, Guzelkonak, Kayalar Mahallerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
ÖZALP
 Özalp’da 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Kaşıkara Ve Sarıköy Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
ERCİŞ
 Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Aşağıışıklı, Yeşilova Ve Yukarıışıklı Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kışla Ve Latifiye Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Abdalmezrası, Ağaçören, Ağırkaya, Akbaş, Aşağıakçagedik, Bozyaka, Bucakönü, Çatakdibi, Çataltepe, Çetintaş, Çobandüzü, Çubuklu, Derekent, Duracak, Düvenci, Ekiciler, Evbeyli, Gökoğlan, Gözütok, Gültepe, Gümüşoluk, Kardoğan, Kayaboyun, Kekiksırtı, Kırkpınar, Kocapınar, Köycük, Mağara, Nişancı, Ortayayla, Pınarlı, Şerefli, Söğütlü, Ulupamir, Uncular, Yetişen, Yoldere, Yukarıakçagedik Mahalleleri Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik