Kasım Keklik – Vanolay

Van semalarında yapılan şampiyona devam ediyor Van semalarında yapılan şampiyona devam ediyor

VEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre, Van’ın bu mahallelerinde yarın elektrikler yok. Yapılacak planlı bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla Tuşba ve Çaldıran ilçelerinin çoğu mahallesinde gün boyu elektrik kesintisi yaşanacak.

İŞTE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK MAHALLELER…

TUŞBA

Tuşba’da 09.00 ile 17.00 saatleri arasında; Altıntepe, Şemsibey, Kalecik, Bostaniçi Toki, Kevenli Toki, Bardakçı Mahallesi, Çitören, Yumrutepe, Göllü, Güveçli, Yabalı, Yeşilsu, Dağönü, Özyurt, Şekerbulak, Tabanlı, Şahgeldi, Esenkoç, Halkalı, Pirgarip, Eylenc, Silahtaroğlu, Taş Ocağı, Kumluca, Yaylıyaka, Döşeme, Gedikbulak, Derebey, Meydancık, Değirmenözü, Tutumlu, Karaağaç, Bağdaşan, Akçift, Ermişler, Aşağı Yukarı Kalecik, Aşağı-Yukarıtaşoğlu, Üyemetaş Kırma, Çakırbey, Çolpansağlamtaş Mahalleleri ve buna bağlı petrol ve özel trafolarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

ÇALDIRAN

Çaldıran’da 09.00 ile 17.00 saatleri arasında; Recep Tayyip Erdoğan, Fatih, Beyazıt, Yavuz Selim Ve Erginler Mahallesi, Kuskunkıran Köyü, Seyitova, Kavutlu, Yaşkütük, Yatırlı Ve Göl Mezrası, Tavşantepe Askeri Üs Bölgesi İle Yaşkütük Karakolunda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.