Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, 14 Haziran Cuma günü (yarın) Van’ın merkez ilçeleri de dahil olmak üzere 5 ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
TUŞBA

Tuşba’da 09.00 – 14.00 saatleri arasında;  Pirgarip mahallesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Eskicami, Kıyıcak Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

ÖZALP
 Özalp’da 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Yumruklu mahallesinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
ERCİŞ
 Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kızılören, payköy, yankıtepe mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

İpekyolu, Edremit ve Tuşba işçi kura sonuçları açıklandı! İşte tam isim listesi… İpekyolu, Edremit ve Tuşba işçi kura sonuçları açıklandı! İşte tam isim listesi…

GÜRPINAR
Gürpınar’da 09.00 – 17.00 saatleri Arasında; Akdoğu, bağrıyanık, beşbudak, bölmeçalı, bükeç, çatakdibi, çepkenli, dağseven, dikbıyık, dolaylı, geçerli, geziyurt, kalkanlı, kapçık, kılıçtutan, kırkgeçit, kuşdağı, oğuldamı, örmeli, özlüce, parmakkapı, sapakonak, sıcaksu, taşlıyazı, topçudeğirmeni, topyıldız, üçdoğan, yalınca, yoldüştü mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik