VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...

VAN - İPEKYOLU
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında;  
Kıratlı Ve Bostaniçi Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında;
Yukarıgölalan, Baklatepe, Aşağıgölalan, Dereüstü, Bostaniçi, Yukarıgüneyce, Ilıkaynak, Erçek, Karagündüz Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
İpekyolun’da 15.00 – 18.00 saatleri arasında; Kuşçu, Otlakbaşı, Akçaçay, Doğangün, Ovapınar, Sarımemet, Esenkoç, Akbulak, Dağören, Erişen, Kelle, Sürüyolu Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; bahçıvan, cumhuriyet ve hafiziye mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Cumhuriyet, Şerefiye, Bahçıvan Ve Hafiziye Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Van'da yasak devam ediyor Van'da yasak devam ediyor

İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Cumhuriyet Ve Hafiziye Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 VAN –TUŞBA
Tuşba ’da 11.00 – 14.00 saatleri arasında;
Şemsibey Ve Kalecik Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
Tuşba ’da 09.00 – 15.00 saatleri arasında; Beyüzümü Ve Kelle Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 VAN -EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Ayazpınar, elmalık, bakacık, doğanlar ve yeni mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
VAN -ÇALDIRAN
Çaldıran’da  10.00 – 15.00 saatleri arasında; Hanköy, Aşağıkuyucak Köyü, Yukarı Kuyucak Köyü, Atyoran Mezrası, Kemal Mezrası, Umuttepe Osmanlı Köyü, Sarıçimen Köyü, Yassıtepe Kalkandelen Köyü, Oruçlu Mezrasında Köyünde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
VAN -SARAY
Saray’da  09.00 – 17.00 saatleri arasında; Beyaslan Ve Kurucan Köyünde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
VAN -GEVAŞ
Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Atalan Ve Selimiye Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır

VAN -ÖZALP
Özalp’da 09.00 – 13.00 saatleri arasında: Hacıali, Çırak ,Bodurağaç, Yarımkaya, Çakmak Köyleri Ve Şeytan, Akmeşet Mezralarında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik