Vanspor şampiyonluk yolunda Ankaraspor’u konuk edecek Vanspor şampiyonluk yolunda Ankaraspor’u konuk edecek


Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada 06 Mart Çarşamba günü (Yarın)  Van’ın merkez ilçeleri de 4 ilçelerde elektrik kesintilerinin yaşanacağı duyuruldu.
VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
İPEKYOLU

İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında;  Yeni,Bakraçlı,Kevenli, Karşıyaka,Bostaniçi Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
İpekyolun’da 09.00 – 16.00 saatleri arasında; Baklatepe,Yukarıgölalan,Aşağıgölalan,Bostaniçi,Yukarıgüneyce,Ilıkaynak,Erçek, Karagündüz Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
TUŞBA
Tuşba ’da 09.00 – 16.00 saatleri arasında; Beyüzümü,Kelle Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Tuşba ’da 09.00 – 16.00 saatleri arasında; Kalecik,Alabayır,Beyüzümü,Seyrantepe Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Kurubaş Mahallesinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 
MURADİYE
Muradiye’de  09.00 – 16.00 saatleri arasında; Kuşçu,Akçaçay,Otlakbaşı,Esenkoç,Akbulak,Dağören,Erişen,Sarımemet,Doğangün,Kelle,Sürüyolu Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik