VAN’DA ELEKTRİK KESİNTİSİNİN YAPILACAĞI YER VE SAATLER...
VAN - İPEKYOLU

İpekyolun’da 09.00 – 12.00 saatleri arasında;  
Bahçıvan, Cumhuriyet Ve Hafiziye Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
İpekyolun’da 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Cumhuriyet, Hafiziye Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 VAN -EDREMİT
Edremit’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Enginsu, Gölkaşı, Mülk Ve Andaç Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
MURADİYE
Muradiye’de  09.00 – 17.00 saatleri arasında; Balaklı Mahallesi Ve Küme Evlerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Van kedilerinin sayısı artıyor: İlk doğum dönemi tamamlandı Van kedilerinin sayısı artıyor: İlk doğum dönemi tamamlandı

Muradiye’de  09.00 – 12.00 saatleri arasında; Hava Radar Üst Bölgesi,Açık Yol Mahallesi,Balaklı Mahallesi,Yalın Düz Mahallesi,Yumaklı Mahallesi,Bey Dağı Mahallesi,Gültepe Mahallesi Ve Mezrası,Adaklı Mahallesi,Köşk Mahallesi,Uluşar Mahallesi,Beş Parmak Mahallesi,Koca Sapan Mahallesi,Topuz Arpa Mahallesi,Ova Pınar Mahallesi,Yukarı Argit Ve Mezraları,Gümüş Tepe Mahallesi,Gönderme Mahallesi Ve Mezralarında Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
VAN -SARAY
Saray’da  09.00 – 17.00 saatleri arasında;
VAN -GEVAŞ
Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Bahçelievler, Karşıyaka, Dere Ağzı, Elmalı, Koçak, Yol Döndü, Altın Saç, Göründü, Yemişlik, Dilme Taş, Kuşluk, Timar, Atalan, Dağ Yöre, Pınarbaşı, Bağlama, İnköy, Selimiye, Hasbey, İkizler, Uysal, Yanıkçay, Kazanç, Değirmitaş, Hişet, Aydın Ocak, Dokuz Ağaç, Kurultu, Uğur Veren, Yuva, Abalı, Aladüz, Guzelkonak Ve Kayalar Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
Gevaş’ta 09.00 – 17.00 saatleri arasında;  Enginsu, Gölkaşı, Mülk Ve Andaç Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

VAN –BAŞKALE
Başkale’de 10.00 – 12.00 saatleri arasında;
güleçler, kavurgalı, kızılca ve bölekli mahallelerinde planlı bakım ve onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.
VAN – ERCİŞ
Erciş’te 09.00 – 17.00 saatleri arasında; Alkanat Ve Tekevler Mahallelerinde Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.
 

Kaynak: VanOlay-Kasım Keklik