İşsizlik rakamları açıklandı. İşsiz sayısı ne kadar? işte  Güncel rakamlar... İşsizlik rakamları açıklandı. İşsiz sayısı ne kadar? işte Güncel rakamlar...

Verilen sözler tutulmadı!

Basın açıklamasında ödemelerin yapılmadığını vurgulayan futbolcular, "Bugün itibarıyla alacaklarımız konusunda tarafımıza hiçbir ödeme yapılmamıştır. Mersin maçı öncesi ve sonrası soyunma odasında 'Salı Günü Tüm Ödemelerinizi Yapacağız' diyenlerin sözlerinde durmadığını sizlerin bilgisine sunuyoruz" ifadelerinde bulundular.

"Van şehrinin sahipsiz takımını gururla temsil ediyoruz"

Sözlerine devam eden futbolcular, "Biz futbolcular olarak şampiyonluk yolundaki Van şehrinin tek profesyonel ve sahipsiz takımını gururla temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Takdir edersiniz ki bizler de bu işten ekmek kazanıyoruz. Bugüne kadar bu takım zarar görmesin diye tüm fedakarlıkları yaptığımızın sizler canlı şahidisiniz."

"Tahammülümüz Kalmamıştır"

Futbolcular, yaşanan olaylar karşısında tahammül seviyesinin arttığını belirterek, "Yaşanan bu olaylar neticesinde  tepkilerimiz devam edecek olup ve bu olaylar karşısında Tahammülümüz kalmamıştır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen mücadele eden futbolcuların sıkıntılarını kamuoyu bilgisine sunuyoruz" ifadesinde bulundu.
 

Kaynak: Van Olay - Kasım Keklik