Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk ve Kayhan Türkmenoğlu,  Vanspor FK Başkanı Feyat Kıyak ve Vanspor Genel Sekreteri Fatih Sarp,  Ankara'da Vanspor için bir araya geldi. Burada kendisine Vanspor forması takdim edilen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Vanspor’a şampiyonluk yolunda tam destek olacaklarını belirtti.vanspor heyet (2)

Beşiktaş Kulübü Başkanı Arat, futbolcularla önemli toplantı yaptı Beşiktaş Kulübü Başkanı Arat, futbolcularla önemli toplantı yaptı

Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Feyat Kıyak, "Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Cevdet Yılmaz, Ak Parti Van Milletvekilimiz Sn. Burhan Kayatürk ve Ak Parti Van Milletvekilimiz Sn. Kayhan Türkmenoğlu’nun katılımlarıyla Van özelinde, Vansporumuz için bir araya geldik. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Cevdet Yılmaz’a, genel sekreterimiz Fatih Sarp ile birlikte Vansporumuzun formasını takdim ettik. Kıymetli büyüklerimizin Vansporumuza şampiyonluk yolunda bundan sonra tam destek olacaklarını dile getirmeleri bizleri çok sevindirmiştir. Vansporumuza olan ilgisinden dolayı Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Cevdet Yılmaz’a siz hemşehrilerim ve taraftarlarımız adına şükranlarımı sunarım."vanspor heyet (1)

Kaynak: Vanolay - Haber Merkezi