Vanspor Futbol Kulübü olarak gerçekleşen olağanüstü seçimde Feyat Kıyak tekrardan başkan seçildi. Bakan Kıyak, açıklamalarıyla dikkat çekti.

Başkan Kıyak,

Değerli Vanspor Camiası, Dün gerçekleşen Olağanüstü Seçimli Kongrede bana yeniden güvenerek başkanlık görevine layık gören tüm üyelerimize ve taraftarlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Tek aday olarak girdiğim bu seçimi kazanmak, sizlerin desteği ve inancıyla mümkün oldu. Bu güvene layık olabilmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim.

 Öncelikle, bu süreçte desteklerini esirgemeyen cefakar taraftarlarımıza, her zaman yanımızda olan basın mensuplarına, Valiliğimize, Emniyet Müdürlüğümüze, sivil toplum kuruluşlarına, iş insanlarımıza, siyasetçilerimize ve tüm Vanspor sevdalılarına teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Sizlerin varlığı ve katkıları, kulübümüzün güçlenmesine büyük katkı sağladı.

Van'daki bozuk kaldırımlar vatandaşı mağdur ediyor Van'daki bozuk kaldırımlar vatandaşı mağdur ediyor

Vanspor Futbol Kulübü olarak büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Önümüzdeki dönemde de aynı birlik ve beraberlikle, kulübümüzü daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Taraftarımızın çoşkusu ve desteğiyle, Vanspor'un adını başarılarla anılan bir kulüp haline getirmek en büyük hedefimizdir.

Bu süreçte bize destek veren, inanan ve yanımızda olan herkese tekrar teşekkür ederim. Birlikte nice başarılara imza atmak dileğiyle...
 

ifadelerinde bulundu

Kaynak: Kasım Keklik - Van Olay