Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Vanspor’da yönetim değişikliğinin ardından transfer hareketliliği sürüyor. TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Vanspor’un santraforu Sinan Kurumış, alacaklarından dolayı kulüpten ayrıldığını duyurdu.

Sinan Kurumuş

Forvet oyuncusu Kurumuş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Vanspor'a ayrılık nedenini şu sözlerle paylaştı:

“Sevgili Vanspor Ailesi, sizlerle geçirmiş olduğum 6 aylık süreçte başta kulüp Başkanım Feyat Kıyak'a, tüm yönetimimize, Sportif direktörümüz Osman Yıldırgan abime, Ümit Bozkurt ve ekibine, futbolcu arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarına ve beni özel hissettiren taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. Yeni gelen yönetim ile yapılan görüşmelerde Vanspor'un maddi ve manevi zarara uğramaması için, alacaklarımın ödenmesi isteğim, kendileriyle yapılan tüm iyi niyet görüşmelerime rağmen karşılık bulmamıştır. Alacağım olan cüzi bir miktarın ödenmemesinden dolayı sözleşmemi bugün itibariyle tek taraflı fesih etmiş bulunmaktayım.

Son bir özel teşekkürü de hukuki yollarda her zaman yanımda olan avukatım Sn. Ercan Sevdimbaş'a da çok teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte Vanspor'a başarılar dilerim. Umarım Van camiası ve taraftarı hak ettiği üst lig özlemini giderecektir. Saygılarımla..."

Galatasaray-Beşiktaş Süper Kupa nerede ne zaman oynanacak? Galatasaray-Beşiktaş Süper Kupa nerede ne zaman oynanacak?
Muhabir: Vanolay - Suat Tink