HÜDA PAR Belediye Başkan Adayı Orhan, Vatandaşın cebini dolduracağız! HÜDA PAR Belediye Başkan Adayı Orhan, Vatandaşın cebini dolduracağız!

AK Parti Van İl Başkanlığı 7 Şubat Çarşamba günü, saat 12.00’da merkez Edremit ilçesi Uygulama Oteli’nde 13 ilçe belediye başkan adayı için tanıtım toplantısı düzenleyecek. Toplantıya AK Parti genel merkezinden de Genel Başkan Yardımcısı düzeyinde katılım olacak. Vatandaşları programa davet eden AK Parti Van İl Başkanı Güray, 14 belediyeyi de kazanmak istediklerini belirtti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Güray, “Heyecanla beklediğimiz ilçe adaylarımız açıklanıyor. Partimize aylar öncesinden yapılan aday adayı başvuruları sonucunda, genel merkezimiz değerlendirmeler yaptı ve bu değerlendirmeler sonucunda 13 arkadaşımızın ismi netleşti. Tabi partimize teveccüh gösteren, bizimle birlikte yol yürüyen tüm aday adaylarımız çok kıymetlidir. Ama gerçek olan bir şey var. Birçok başvuru olsa da bu görev malumunuz üzere sadece bir kişiye tevdi ediliyor. İstiyoruz ki, dayanışma ve birliktelik içinde bu süreci yürütelim. Küslük, ayrı gayrı olmasın. Parti teşkilatı, ilçe teşkilatları olarak dinamik, güçlü bir seçim süreci yürütüp 14 belediyeyi de kazanmak istiyoruz. Bu şölen havasında olacak programda tüm hemşerilerimizi aramızda görmek istiyoruz. Şehrimizin dört bir yanını ak belediyecilikle buluşturacağız” dedi.

Kaynak: BÜLTEN