Seçim çalışmaları kapsamında Bitlis esnafını ziyaret eden Karakaya'ya, İl Başkanı Hüsnü Eribol ve çok sayıda partili eşlik etti. Bitlis halkından yoğun teveccüh gören Karakaya, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli Yerel Seçimleri için esnaf ve halktan destek istedi.hüda par bitlis (4)

HÜDA PAR Bitlis Belediye Başkan adayı Karakaya'nın esnaf ziyareti devam ediyor HÜDA PAR Bitlis Belediye Başkan adayı Karakaya'nın esnaf ziyareti devam ediyor

Tek tek esnafı ziyaret eden Karakaya,  daha yaşanılabilir bir Bitlis için çalışacaklarını belirtti. Bitlis'in sorunlarını bildiklerini, hazırladıkları projelerle 31 Mart akşamından itibaren halkın hizmetinde olacaklarını ifade etti.hüda par bitlis (2)

Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnun kaldıklarını dile getiren esnaf, HÜDA PAR’ı yakında takip ettiklerini dile getirerek, siyasi duruşundan dolayı tebrik ettiler. Her zaman HÜDA PAR'ı yanlarında bulduklarını belirten esnaf, seçimlerin hayırlara vesile olmasını dilediler.hüda par bitlis (1)hüda par bitlis (6)hüda par bitlis (3)

Kaynak: İLKHA