VEDAŞ, planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Bitlis’in merkezi ile Tatvan, Ahlat, Adilcevaz ve Mutki ilçelerine elektrik kesintisi uyarısı yaptı. Yarın bu saatlere dikkat…

İŞTE KESİNTİ SAATLERİ VE YERLER…

BİTLİS MERKEZ

09.00-17.00 saatleri arasında; 8 Ağustos Mahallesi, Tabanözü Köyü İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

TATVAN

09.00-17.00 saatleri arasında;  Gürsu, Kavaklı, Ulusoy Köyleri, Gürsu Tesisi, Akyol Beton İle Bölgeye Bağlımezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

VEDAŞ duyurdu! Muş karanlıkta kalacak? VEDAŞ duyurdu! Muş karanlıkta kalacak?

 ADİLCEVAZ

09.00-17.00 saatleri arasında; Orta Mahalle Ve Kaleboynu Mahallesinde, Yıldız Köyü İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

AHLAT

09.00-17.00 saatleri arasında; Otluyazı, Akçaören, Yoğurtyemez, Kırkdönüm, Çukurtarla, Develik, Gölgören Köyleriyle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

MUTKİ

09.00-17.00 saatleri arasında; Ballı, Kovanlı, Taşboğaz, Gümüşkanat, Karabudak Köyleri İle Bölgeye Bağlı Mezra Ve Özel Trafolarda Planlı Bakım Ve Onarım Çalışması Nedeni İle Enerji Kesintisi Yaşanmaktadır.

Kaynak: Vanolay - Elif Yüksek